Fikret Otyam'ın Köşe Yazıları

ŞU ADAMA BAKIN ŞU ADAMA 'İSRAİL İLE ALIYORUZ SATIYORUZ ELEŞTİRMEYİN'... BUNU DİYEN T.C. BAŞBAKAN YARDIMCISI BÜLENT ARINÇ! enin okuman yazman var mı ey din kardeşi varsa oku: 'İSRAİL HER SAAT BİR ÇOCUK ÖLDÜRÜYOR' İsrail ile alıyoruz satıyoruz eleştirmem

02.08.2014

ŞU ADAMA BAKIN ŞU ADAMA 'İSRAİL İLE ALIYORUZ SATIYORUZ ELEŞTİRMEYİN'... BUNU DİYEN T.C. BAŞBAKAN YARDIMCISI BÜLENT ARINÇ!

enin okuman yazman var mı ey din kardeşi varsa oku:

'İSRAİL HER SAAT BİR ÇOCUK ÖLDÜRÜYOR'

İsrail ile alıyoruz satıyoruz eleştirmemeliymişiz!

BAK EY DİN KARDEŞİ BAKAN ARKADAŞIN NE DİYOR: 'YÜZYİRMİBEŞ TON DEĞİL 130 TON JET YAKITI SATTIK!' BAK EY BAKAN İŞTE BUNLARLA YAPILANLARDAN AZICIK ÖRNEK:

"İsrail Ordusu Gazze'de hastane, cami, okul ve evlerin ardından mezarlıkları da hedef aldı. İsrail'in saldırılarında 655 Filistinli hayatını kaybederken yaralıların sayısı da 4 bin 200'e yükseldi!"

'GAZZE'DE 14 ÇOCUK DAHA KATLETİLDİ' ŞU BAKAN 'İSRAİL İLE ALIYOR SATIYORUZ ELEŞTİRMEYİN' DİYE DURSUN, BMGK ATEŞKES ÇAĞRISI YAPTI, OBOMA 'ENDİŞELİYİM' DEDİ AMA SALDIRILAR SÜRDÜ.

Jet petrolü ne işe mi yarıyor?

'SAAT BAŞI BİR ÇOCUK!'

Bizim din kardeşimiz de insan kıyımını görmezlikten gelip "satışı eleştirmeyin" diyor bin kere pes!

Adam, bu hassas akaryakıtla, delikanlıların sevgililerini motosikletlerine atıp safa süreceklerini mi sanıyordu ha?

'AL SANA, AL SANA EY BAKAN BEY: '...İSRAİL SIĞINAKTA ÇOCUKLARI VURDU! 15 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ!'

Birikmiş gazetelere bakıyorum ey Bakan Bey Bakan Bey!

Vicdan nerede?

Merhamet nerede?

İnsanlık nerede?

'3 GÜNDE 78 ÇOCUK KATLEDİLDİ'

Sorması ayıp olmazsa geceleri nasıl, nasıl uyuyorsunuz bi Müslüman olarak, bu çocuklar rüyalarınıza girmiyor mu ey Bakan bey Bakan bey?

'İSRAİL GAZZE'YE HAVADAN BOMBA YAĞDIRDI! 1 GECEDE 160 SALDIRI' 'İSRAİL CAMİ VURDU' '4.5 DAKİKADA BİR BOMBA' 'GAZZE'DE 86 FİLİSTİNLİ KATLEDİLDİ'

Artık içim almıyor ama şu haber başlıklarını da alıvereyim bari:

'İSRAİL JETLERİNİN YAKITI TAYYİP'TEN' 'İSRAİL HASTANE BOMBALADI' 'GAZZE'DE EN KANLI GÜN 17'Sİ ÇOCUK 60 KİŞİ KATLEDİLDİ' 'İSRAİL GAZZE'NİN ELEKTRİĞİNİ VURDU''GAZZE'DE 15 SAATTE 100 ÖLÜ'

Şu İsrail yüzünden yazım mezarlığa döndü!!

Bu ara bi merakımı çözemedim vesselam!

'TAYYİP KAMP TALEPLERİNİ REDDETTİ TÜRMENLERİ ÖLÜME TERK ETTİ'

Adam, İsrail'e jet yakıtı veriyor başta Gazze pes perişan, ama adı üzerinde Türkmen'lerin sığınma isteklerine yanıt bile vermiyor ey millet, ey millet...

Ne çare? Ne çare, yazmaktan başka ne çare?

HAZRETTEN BAYANLARA DA BUYRUK:

"Kadın iffetli olacak. Herkesin içerisinde kahkaha atmayacak"

HAZRETİN BU SÖZLERİNE

Şiddetli tepki, tepkiler yağdı. CKD Genel Başkanı Sn.Arıtman bu bakış açısı nedeniyle kadınların yaşamının tehdit altında olduğunu söyledi. En vurucu sözü de "Kadın cinayetleri bu kafanın ürünü".

"TÜRK KADINLARI TÜRK KADINLARI BAŞLAR EĞİK GÖZLER KAPALI YARINKİ HAYAT YURT UFUKLARI GÜLMEK YASAKTIR TÜRK KADINLARI" (B.A)

31 Temmuz 2014, Geyikbayırı köyü, Antalya    

Kaynak : Aydınlık Gazetesi