Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.


Anasayfaya dönmek için tıklayınız

Fikret Otyam'a sevdiklerinden mesajlar...


Tarih :  04.05.2017     Kimden :  Zeynep B

Daha çocukken, 10 yaşındayken tanımış olduğum büyük usta. Bir bilge daha göçtü bu dünyadan fakat geride bıraktıkları ile gelecek nesli aydınlatacak olan güzel insan.

Tarih :  03.05.2017     Kimden :  metin eryol

Ustanın katıldığı beyaz şovdaki söylediklerini dinlemek istiyorum selamlar

Tarih :  11.06.2016     Kimden :  Çınar Arat

Merhaba ,""Kara sevdam Anadolu"" kitabını satın almak istiyorum bulamıyorum.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkür eder,saygılarımı sunarım.

Tarih :  04.05.2016     Kimden :  Yağmur Sönmez

Merhabalar, öncelikle size ulaşmak benim için çok önemli olduğunu söylemek isterim. Sevgili Fikret Otyam'ı özlemle anıyorum ve çok seviyorum. Adına müze açılacak olması beni çok mutlu etti, hemde bağlı bulunduğum semtte; Maltepe.. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji mezunuyum ve müzeye hemen başvurdum Maltepe Belediyesine gidip özgeçmişimi teslim ettim ve araştırmalarım sonucu Sevgili Döne Otyam'a ulaştım. Bana referans oldu bu sebepten yazıyorum.Çok teşekkür ederim. Mailime cevabınızı bekliyorum.

Tarih :  26.01.2016     Kimden :  Mutlu erbay

Sayfanızı çok beğendim

Tarih :  04.01.2016     Kimden :  KAZIM ENGİN

BİSMİ ŞAH, VAKİTLER HAYROLA, HAYIRLAR FETHOLA, ZALİMLER BERBAD OLA, MAZLUMLAR ABAD OLA. FİKRET BABANIN DEVRİ DAİM OLA, MENZİLİ ERENLER MENZİLİ, YOLDAŞI HIZIR OLA. NURU NEBİ KEREMİ ALİ, HÜNKAR HACI BEKTAŞ VELİ, GERÇEK ERENLER DEMİNE HÜ !

Tarih :  19.12.2015     Kimden :  Emin can NALBANTOĞLU

Yüzü güzel, gönlü güzel, kalemi, fırçası güzel ağabeyciğim. Seni unutmadık. Sevdiklerini de. Doğum günün kutlu olsun.Işıklar içinde uyu.

Tarih :  13.11.2015     Kimden :  nevzat çalıkuşu

Edebiyatımız ve insanlığımız O'nun kaybıyla ıssızlaştı.

Tarih :  15.10.2015     Kimden :  y e dokumac

Fikret baba.Bazen düşünüyorum acaba daha az üzülseydin ülkemiz olaylarına, daha kaç defa o nefis yazılarını okuyacaktık,nefis tablolarına bakacaktık.Canım ustam.Cennet mekanın olsun,ruhun şad olsun.

Tarih :  07.10.2015     Kimden :  Salim Okumuş

Sevdiğim,örnek aldığım ve saydığım Fikret Otyam ustayı saygı ve özlemle anıyorum ve rahmetler diliyorum.Başta Filiz hanım olmak üzere tüm ailesine de sabırlar diliyorum.
Anısına yaptığım çalışmanın linki ilişiktedir. Saygılarımla.
Salim Okumuş
https://www.youtube.com/watch?v=HUedoluzVLQ&google_comment_id=z13ptxg44oq2tjxuw22mhh0ptkfcjdfc5&google_view_type